Umframt høvðussætið Yviri við Strond í Tórshavn, hevur Smyril Line skrivstovur í Danmark, Íslandi, Tysklandi og Hollandi. 

Denmark

Smyril Line Denmark
Erik Sondrupsvej 10-12
9850 Hirtshals
Denmark

Tel: +45 96 55 85 00
Fax: +45 96 55 85 01
booking@smyrilline.dk

Germany

Smyril Line Germany
Sell Speicher Wall 55
24103 Kiel
Germany

Tel: +49 431-200886
Fax: +49 431-2008870
info@smyrilline.de

Iceland

Smyril Line Iceland
Fornbúðir 5
220 Hafnarfjörður
Iceland

Tel: +354 470 2803
booking@smyrilline.is

Netherlands

Smyril Line Netherlands
Willem Alexanderhof 1a
3331 AS Zwijndrecht
Netherlands

Tel: +31 (0)78-6198525
info@smyrilline.nl

Smyril Line Denmark
Oddfríð Petersen Sales and marketing manager Oddfríð Petersen +298 345908
opetersen@smyrilline.dk
Rikke Engbjerg Travel consultant Rikke Engbjerg +45 96 55 85 04
rikke.e@smyrilline.dk
Katja Kallmayer Pedersen Travel consultant Katja Kallmayer Pedersen +45 96 55 85 02
katja@smyrilline.dk
Sarah Bilde Travel consultant trainee Sarah Bilde +45 96 55 85 03
sarah@smyrilline.dk
Smyril Line Germany
Country Manager Börge Muxfeldt +49 4312008872
B.Muxfeldt@Smyrilline.de
Booking Janina Gehrmann +49 4312008876
J.Gehrmann@smyrilline.de
Smyril Line Iceland
Linda Gunnlaugsdóttir Director Iceland Linda Gunnlaugsdóttir +354 470 2810
+354 860 9920
linda@cargo.fo
Linda Björk Jóhannsdóttir Sales and marketing Linda Björk Jóhannsdóttir +354 470 2803
lindabjork@smyrilline.fo
Ósk Ómarsdóttir Sales Ósk Ómarsdóttir +354 470 2803
osk@smyrilline.fo
Netherlands
Office manager Astrid Ouwendijk +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl
Production and sales Laura Gijbels +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl
Production and sales Maryse de Visser +31-(0)78-6-198525
info@smyrilline.nl

Melda til tíðindabræv

Ynskir tú at móttaka tíðindabrøv?

Katalog

Translate_Please_enter_your_credentials_to_receive_your_free_catalogues