Umframt høvðussætið Yviri við strond í Tórshavn, hevur Smyril Line skrivstovur í Danmark, Íslandi og i Tyskland. 

Denmark

Smyril Line Denmark
Erik Sondrupsvej 10-12
9850 Hirtshals
Denmark

+45 96 55 85 00
+45 96 55 85 01
booking@smyrilline.dk

Iceland

Smyril Line Iceland
Stangarhyl 1
110 Reykjavík
Iceland

+354 570 8600
+354 552 9450
info@smyrilline.is

Germany

Smyril Line Deutschland
Sell Speicher Wall 55
24103 Kiel
Germany

+49 0431-200886
+49 0431-2008870
info@smyrilline.de

Smyril Line Denmark
Oddfríð Petersen Sales and marketing manager Oddfríð Petersen +298 345808
opetersen@smyrilline.dk
Rikke Engbjerg Travel consultant, call center and groups Rikke Engbjerg +45 96 55 85 04
rikke.e@smyrilline.dk
Katja Kallmayer Pedersen Travel consultant Katja Kallmayer Pedersen +45 96 55 85 02
katja@smyrilline.dk
Sarah Bilde Travel consultant trainee Sarah Bilde +45 96 55 85 00
sarah@smyrilline.dk
Norræna Ferðaskrifstofan
Manager Sigurjón Þór Hafsteinsson +354 570 8600
sigurjon@nordictravel.is
Bookkeeping Arndís Arnórsdóttir +354 570 8600
arndis@nordictravel.is
Incoming dep. Fríða Guðmundsdóttir +354 570 8600
frida@nordictravel.is
Manager Incoming dep. Karólína Geirsdóttir +354 570 8600
karolina@nordictravel.is
Travel Consultant Skuli Unnar Sveinsson +354 570 8600
skuli@nordictravel.is
Travel Consultant Christine Klug +354 570 8600
christine@nordictravel.is
Travel Consultant Marta Magdalena Niebieszczanska +354 570 8600
marta@nordictravel.is
Smyril Line Iceland
Sales East Iceland Ósk Ómarsdóttir +354 470 2808
osk@smyrilline.fo
Smyril Line Germany
Country Manager Börge Muxfeldt +49 4312008872
B.Muxfeldt@Smyrilline.de
Booking Janina Gehrmann +49 4312008876
j.gehrmann@smyrilline.de

Melda til tíðindabræv

Ynskir tú at móttaka tíðindabrøv?

Katalog

Translate_Please_enter_your_credentials_to_receive_your_free_catalogues

Vit nýta farspor (cookies) til tess at veita tær eina góða uppliving á okkara heimasíðum, umframt at kunna greina vitjanir og geva lýsingum og innihaldi ein persónligan dám. Um tú ynskir at kunna teg nærri um hvussu vit nýta hesi farspor, og hvussu tú kanst gera hesi óvirkin, kanst tú vitja www.smyrilline.fo/kundataenastan/treytir-og-kunning/privatlivspolitikkur. Heldur tú áfram at nýta okkara heimasíðu, skilja vit hetta sum at tú góðtekur omanfyristandandi.

Í lagi