Umframt høvðussætið Yviri við strond í Tórshavn, hevur Smyril Line skrivstovur í Danmark, Íslandi og i Tyskland. 

Denmark

Smyril Line Denmark
Erik Sondrupsvej 10-12
9850 Hirtshals
Denmark

+45 96 55 85 00
+45 96 55 85 01

Iceland

Smyril Line Iceland
Stangarhyl 1
110 Reykjavík
Iceland

+354 570 8600
+354 552 9450

Germany

Smyril Line Deutschland
Sell Speicher Wall 55
24103 Kiel
Germany

+49 0431-200886
+49 0431-2008870

Smyril Line Denmark
Oddfríð Petersen Translate_Sales_and_Marketing_Manager Oddfríð Petersen +298 345808
opetersen@smyrilline.dk
Rikke Engbjerg Travel consultant, call center and groups Rikke Engbjerg +45 96 55 85 04
rikke.e@smyrilline.dk
Katja Kallmayer Pedersen Sølufólk Katja Kallmayer Pedersen +45 96 55 85 02
katja@smyrilline.dk
Sarah Bilde Translate_Travel_consultant_trainee_ Sarah Bilde +45 96 55 85 00
sarah@smyrilline.dk
Norræna Ferðaskrifstofan
Manager Sigurjón Þór Hafsteinsson +354 570 8600
sigurjon@nordictravel.is
Bookkeeping Arndís Arnórsdóttir +354 570 8600
arndis@nordictravel.is
Incoming dep. Fríða Guðmundsdóttir +354 570 8600
frida@nordictravel.is
Manager Incoming dep. Karólína Geirsdóttir +354 570 8600
karolina@nordictravel.is
Sølufólk Skuli Unnar Sveinsson +354 570 8600
skuli@nordictravel.is
Sølufólk Christine Klug +354 570 8600
christine@nordictravel.is
Sølufólk Marta Magdalena Niebieszczanska +354 570 8600
marta@nordictravel.is
Smyril Line Iceland
Sales East Iceland Ósk Ómarsdóttir +354 470 2808
osk@smyrilline.fo
Smyril Line Germany
Country Manager Börge Muxfeldt +49 4312008872
B.Muxfeldt@Smyrilline.de
Booking Janina Gehrmann +49 4312008876
j.gehrmann@smyrilline.de

Melda til tíðindabræv

Ynskir tú at móttaka tíðindabrøv?

Translate_Get_your_free_catalogues

Translate_Please_enter_your_credentials_to_receive_your_free_catalogues

Vit nýta cookies á smyrilline.fo. Við at nýta síðuna, góðtekur tú okkara nýtslu av cookies.

Í lagi